dom

Spinacz O-RING do prania skarpetek

Hej.
Dziś o małych, ale jakże przydatnych spinaczach O-RING. Są to małe gumeczki do łączenia skarpetek w pary, z którymi możemy prać, suszyć i przechowywać skarpetki.


Paczka spinaczy kosztuję niecałe 5 zł, można je zamówić tutaj --> O-RING  pakowane po ok. 20 sztuk. Są paczki jednokolorowe i wielokolorowe. Jeśli chcemy możemy każdemu z domowników przypisać inny kolor i wtedy po gumce łatwo rozpoznamy kogo są skarpetki.

 
 Sposób użycia oczywisty. Zakładamy gumkę na skarpetki i pierzemy, następnie suszymy i chowamy. Przy wyciąganiu nie trzeba szukać skarpetki do pary, co mi się czasem zdarzało, a już mojemu Mężowi to codziennie.


 Moje skarpetki są raczej kolorowe, więc nie trudno je odróżnić i odszukać w szafkach, ale kiedy jest tam bałagan to już ciężko się szuka drugiej skarpetki. Za to facetom jest jeszcze gorzej. Mój Mąż ma pełno skarpetek w kolorach czarnych, granatowych i białych różniących się między sobą tylko jakimś małym wzorkiem, albo kolorem jakiegoś paska. Dlatego to z Jego skarpetkami jest największy problem przy szukaniu do pary. A jak w domu jest kilku facetów to już chyba w ogóle bym nie wiedziała, które kogo są. Te spinacze ten problem rozwiązują! W szafce ja mam przegródki na skarpetki, także jakoś starałam się zawsze mieć tam skarpetki schowane do pary, ale Mąż ma skarpetki w pufie i tam są wrzucone luzem, więc łatwiej mu je wyciągać sczepione do pary.

 
 
http://www.spinaczoring.pl/

Też macie problem ze skarpetkami i utrzymaniem porządku w szafkach? Polecam te spinacze! Nie są drogie, a jakże pomocne. Mała rzecz a cieszy! :)

Pozdrawiam


About Testerka

9 komentarze:

 1. dobre są, ułatwiają życie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna alternatywa dla spinek do prania :)

  Pozdrawiam,
  rzetelne-recenzje.blogspot.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie spotkałam się z takimi spinaczami :D. Dla mnie byłby idealne. Nigdy nie wiem gdzie mam drugą skarpetę xD

  OdpowiedzUsuń
 4. O czekałam na tą recenzję ^^ bardzo fajne, proste a takie przydatne! :D Ja staram się zawsze chować skarpetkę w skarpetkę zeby mi sie nie gubily w szafce, ale do pralki nie wrzuce takich zwinietych... wiec to swietny pomysł skoro mozna tak tez prac :D

  OdpowiedzUsuń
 5. są świetne, tylko lubią ginąć;)

  OdpowiedzUsuń
 6. gorzej się piorą i schną

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze:)

Staram się zaglądać na blog każdego komentującego, ułatwi mi to wpisanie w komentarzu linku do Waszego bloga.

Jeśli mnie zaobserwujesz poinformuj mnie o tym w komentarzu, na pewno się odwdzięczę tym samym:)

Obsługiwane przez usługę Blogger.